Wycena


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

+ dodaj następny plik

Wycena w naszej firmie jest bezpłatna i nie zobowiązująca do sprzedaży. Wyceny dokonujemy w oparciu o aktualne ceny rynkowe i aukcyjne. Zajmujemy się też skupem monet w regionie tj. Toruń, Bydgoszcz i inne także po wycenie jest możliwość sprzedania monety.

Dzięki ponad 10–cio letniemu doświadczeniu i wyjazdom na zagraniczne giełdy i aukcje numizmatyczne jesteśmy w stanie rzetelnie wycenić monety z całego świata, od czasów antycznych do czasów współczesnych.

Wycena telefoniczna: tel. 56 620 00 04. Na podstawie rozmowy telefonicznej możemy dokonać przybliżonej wyceny dla monet współczesnych. Dla monet z lat 50 lub starszych wymagane są co najmniej zdjęcia do przybliżonej wyceny.

Wstępnej wyceny możemy dokonać na podstawie zdjęć przesłanych mailem: info@numizmatykatorun.pl
Na podstawie zdjęć jesteśmy w stanie podać już przybliżoną wartość walorów. Może się ona różnić na plus jak i na minus po obejrzeniu monet na żywo.

Szczegółowa wycena jest możliwa tylko po obejrzeniu monet i innych obiektów na żywo w naszej siedzibie przez numizmatyka. Przed ewentualną wizytą zalecamy kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

UWAGA – Warto znać wartość swoich zbiorów, nawet jeśli nie planujesz ich sprzedaży.