Numizmatyka Szczytno – skup monet i złota


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Skup monet oraz złota

Fascynujesz się numizmatyką? A może zbierasz monety? Chcesz je sprzedać? Zarówno monety kolekcjonerskie jak i złoto? Dobrze trafiłeś. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Szczytnie, by przedstawić najkorzystniejszą ofertę, opartą na aktualnych cenach rynkowych złota.

Monety kolekcjonerskie wyceniamy w oparciu o wartość kruszcu z jakiego została wykonana oraz o wartość kolekcjonerską. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w wycenach gwarantuje ci najkorzystniejszą ofertę.

Oferta dla kolekcjonerów

Oferujemy Państwu wiele interesujących numizmatów oraz akcesoriów kolekcjonerskich. Dbamy o ciągłe poszerzanie oferty, tak by mogła sprostać Państwa oczekiwaniom i zainteresowaniom.

W siedzibie naszej firmy, spotkacie Państwo doświadczonego doradcę – numizmatyka, który pomoże osobom początkującym, doradzając od których monet warto zacząć kolekcjonowanie, a także zainteresowanym pomoże w zdobyciu rzadkich okazów…


Nasi klienci z Szczytna

Nasza siedziba mieści się w Szczytnie i zapraszamy zainteresowany osoby o przybycie w celu wyceny lub zakupu numizmatów.

Osobom, które mają problem z dojazdem, wyceny możemy dokonać mailowo.

 

Warto wiedzieć

Osobista wizyta w naszej siedzibie nie jest koniecznością. Mamy wielu klientów spoza Szczytna. Wówczas numizmaty wysyłane są kurierem. Po otrzymaniu paczki, otwierana jest ona w obecności kamer. Ofertę cenową składamy klientowi telefonicznie. Następnie po uzgodnieniach i negocjacjach zlecamy płatność przelewem na określone konto. W przypadku braku skutków negocjacyjnych numizmaty na nasz koszt odsyłamy.


Nasza lokalizacja w Toruniu