Numizmatyka Płock – skup złota oraz monet


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Skup monet oraz złota

Inwestycja w złoto opłaca się nie tylko ze względu na stabilną cenę tego kruszcu. To również okazja, by zainwestować w kolekcjonerskie, złote monety.

Świadczymy szeroką ofertę skupu oraz sprzedaży monet złotych i srebrnych oraz samego złota (np. w formie złota inwestycyjnego). Dokładamy starań, by przedstawić wycenę opartą o aktualny kurs złota.

Propozycja numizmatów dla kolekcjonerów

Cały czas skupujemy i pozyskujemy różne monety, tak by wzbogacać naszą ofertę. Skupiamy się na różnych okresach oraz pochodzeniu monet (monety polskie, monety zagraniczne). Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać numizmaty według swoich zainteresowań.

Jeśli czegoś nie mamy w ofercie to możemy pomóc zdobyć. Mamy wiele kontaktów w branży, co umożliwia nam pomoc przy kupnie nawet rzadkich okazów.


Nasi klienci z Płocka

Pomiędzy Płockiem a Toruniem jest około 100km jazdy samochodem. Są też liczne połączenia komunikacji publicznej. Dzięki temu mamy wielu klientów z Płocka, odwiedzających nas regularnie by sprzedać lub kupić złote monety.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Torunia. Jeśli macie Państwo problem z dojazdem, możemy wykonać wycenę mailowo.

Warto wiedzieć

Wstępnej wyceny monet możemy dokonać na podstawie zdjęć wysłanych mailem. Należy jednak pamiętać, że wycena po obejrzeniu monet na żywo może się różnić od wyceny dokonanej na podstawię zdjęć. Dlatego zachęcamy do przyjazdu z Płocka do naszej siedziby w celu dokonania wyceny.

 


Nasza lokalizacja w Toruniu