Numizmatyka Olsztyn – skup złota oraz monet


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Skup złota, skup monet

Jeśli posiadacie Państwo złoto lub złote monety czy monety kolekcjonerskie, które chcecie sprzedać to zapraszamy do siedziby naszej firmy. Doświadczony numizmatyk oceni wartość złota czy numizmatu i przedstawi wycenę opartą o aktualny kurs.

Mamy duże doświadczenie w wycenie różnych numizmatów. Zawsze staramy się przedstawić jak najkorzystniejszą ofertę dla klienta.

Propozycja numizmatów dla kolekcjonerów

Cały czas skupujemy i pozyskujemy różne monety, tak by wzbogacać naszą ofertę. Skupiamy się na różnych okresach oraz pochodzeniu monet (monety polskie, monety zagraniczne). Dlatego nasi klienci mogą wybierać numizmaty według swoich zainteresowań.

Jeśli czegoś nie mamy w ofercie to możemy pomóc zdobyć. Mamy dużo kontaktów w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc zdobyć nawet rzadkie okazy.


Nasi klienci z Olsztyna

Pomiędzy Olsztynem a Toruniem jest około 170km jazdy samochodem. Są też liczne połączenia komunikacji publicznej. Dzięki naszej atrakcyjnej ofercie mamy wielu klientów z Olsztyna, którzy przyjeżdżają specjalnie do nas.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Torunia. Jeśli macie Państwo problem z dojazdem, możemy wykonać wycenę mailowo.

Dobrze wiedzieć

Wizyta w naszej siedzibie nie jest konieczna. Mamy wielu stałych klientów np. z Olsztyna czy też Płocka, którzy wysyłają do nas monety kurierem. Po otrzymaniu przesyłki otwieramy ją w obecności kamer, następnie telefonicznie składamy klientowi ofertę cenową, jeśli się dogadamy, zlecamy płatność przelewem na wskazane konto, jeśli się nie dogadamy na nasz koszt odsyłamy monety.

 


Nasza siedziba w Toruniu