Numizmatyka Inowrocław – skup złota oraz monet


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Skup złota, skup monet

Jeśli posiadacie Państwo złoto lub złote monety czy monety kolekcjonerskie, które chcecie sprzedać to zapraszamy do siedziby naszej firmy. Doświadczony numizmatyk oceni wartość złota czy numizmatu i przedstawi wycenę opartą o aktualny kurs.

Propozycja numizmatów dla kolekcjonerów

Cały czas skupujemy i pozyskujemy różne monety, tak by wzbogacać naszą ofertę. Skupiamy się na różnych okresach oraz pochodzeniu monet (monety polskie, monety zagraniczne). Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać numizmaty według swoich zainteresowań.

Jeśli czegoś nie mamy w ofercie to możemy pomóc zdobyć. Mamy wiele kontaktów w branży, co umożliwia nam pomoc przy kupnie nawet rzadkich okazów.


Nasi klienci z Inowrocławia

Pomiędzy Płockiem a Toruniem jest około 100km jazdy samochodem. Są też liczne połączenia komunikacji publicznej. Dzięki temu mamy wielu klientów z Płocka, odwiedzających nas regularnie by sprzedać lub kupić złote monety.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Torunia. Jeśli macie Państwo problem z dojazdem, możemy wykonać wycenę mailowo.

Dobrze wiedzieć

Wiek monety nie ma wpływu na cenę monety. Na wartość monety wpływają głównie stan, zachowania, wielkość nakładu, rzadkość i popyt na dane monety. Zdarza się, że już nawet 20-30 letnie monety osiągają wysokie ceny, np. współczesne monety chińskie.

 


Nasza siedziba w Toruniu