Numizmatyka Działdowo – skup monet i złota


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Skup monet oraz złota

Oferujemy Państwu najbogatszą ofertę akcesoriów numizmatycznych, w naszym oddziale w Toruniu. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była ciekawa oraz na tyle szeroka, żeby odpowiadała wszechstronnym zainteresowaniom naszych klientów. Zapraszamy wszystkich klientów z Działdowa.

Specjaliści w swoim fachu

Na miejscu w naszej siedzibie, czeka na Państwa doświadczony specjalista, który służy pomocną ręką, zarówno osobą chcącym zacząć swoją przygodę z kolekcjonerstwem, ale również pomaga w zdobyciu innych, rzadkich okazy.


Rzetelna wycena

Prowadzimy, także skup monet oraz złota, jeśli chcecie Państwo sprzedać lub pozbyć się monet kolekcjonerskich, postaramy się zapewnić odpowiednią cenę, która oparta będzie na bieżących cenach złota na rynkach światowych.

Warto wiedzieć

W przypadku monet kolekcjonerskich, bierzemy uwagę zarówno wartości kruszcu jak i wartość kolekcjonerską. Warto wspomnieć, że wizyta w naszej siedzibie nie jest konieczna, ponieważ mamy stałych klientów spoza miejscowości, którzy wysyłają do nas monety kurierem. Jest to dobra opcja, dla każdego, kto ma daleko do naszej siedziby lub nie chce tracić czasu na załatwianie formalności.


Nasza lokalizacja w Toruniu