Numizmatyka Bydgoszcz – skup monet i złota


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Skup monet oraz złota

Jeśli chcecie Państwo sprzedać złoto lub monety kolekcjonerskie zapraszamy do naszej siedziby. Zawsze dokładamy starań, by przedstawić najlepszą ofertę, która oparta jest o bieżącą cenę złota na rynkach światowych.

W przypadku monet kolekcjonerskich bierzemy pod uwagę zarówno wartość kruszcu jak i wartość kolekcjonerską. Mamy duże doświadczenie przy wycenie numizmatów z różnych okresów.

Oferta numizmatów dla kolekcjonerów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych numizmatów. Zawsze dbamy o to, by nasza oferta była szeroka i odpowiadała różnym zainteresowaniom naszych Klientów.

Na miejscu, w siedzibie firmy, spotkacie Państwo doświadczonego numizmatyka. Podpowie osobom początkującym, od których monet warto zacząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem. Pomoże też zdobyć inne, rzadkie okazy.


Nasi klienci z Bydgoszczy

Pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem jest około 40 minut jazdy samochodem. Są też liczne połączenia komunikacji publicznej (autobusy, pociągi). Dzięki temu mamy wielu klientów z Bydgoszczy, odwiedzających nas regularnie.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Torunia. Jeśli macie Państwo problem z dojazdem, możemy wykonać wycenę mailowo.

 

Warto wiedzieć

Wizyta w naszej siedzibie nie jest konieczna. Mamy wielu stałych klientów spoza Torunia, którzy wysyłają do nas monety kurierem. Po otrzymaniu przesyłki otwieramy ją w obecności kamer, następnie telefonicznie składamy klientowi ofertę cenową, jeśli się dogadamy, zlecamy płatność przelewem na wskazane konto, jeśli się nie dogadamy na nasz koszt odsyłamy monety.

 


Nasza lokalizacja w Toruniu