Numizmatyka Brodnica – skup monet i złota


Wyślij nam zdjęcia swoich monet - wycenimy je za darmo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Skup monet, złota

Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki skupu złota oraz monet (monety srebrne oraz złote). Nasza wycena opiera się na aktualnych kursach złota, dzięki czemu dostają Państwo uczciwą ofertę zakupu.

W przypadku numizmatów poza wartością kruszcu bierzemy pod uwagę także samą wartość kolekcjonerską monet.

Duży wybór numizmatów

Działamy na regionalnym rynku wiele lat. Dzięki uczciwemu podejściu zdobyliśmy zaufanie wielu kolekcjonerów. To przekłada się na naszą szeroką ofertę. Nawet jeśli nie mamy konkretnego numizmatu w sprzedaży, pomagamy go zdobyć – jesteśmy w tym skuteczni dzięki licznym znajomościom w branży.

Podpowiadamy także początkującym kolekcjonerom, w które monety warto najlepiej zainwestować tak by kolekcja zyskiwała na wartości wraz z upływem czasu.


Nasi klienci z Brodnicy

Brodnica to malownicze miasto położone nad rzeką Drwęca. Pomiędzy Brodnicą a Toruniem jest około godzina jazdy. Dzięki tej bliskiej odległości mamy stąd wielu klientów, odwiedzających nas regularnie.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Torunia. Jeśli macie Państwo problem z dojazdem, możemy wykonać wycenę mailowo.

 

O czym pamiętać?

Wyceny wykonujemy na miejscu. Można też użyć formularza i podesłać zdjęcie, wtedy dokonamy wyceny na jego podstawie.

Jeśli nie mamy konkretnej monety w ofercie to zawsze możemy pomóc ją kupić. Mamy zaufanie i znajomości w branży co ułatwia zdobycie nawet rzadkich okazów.

Jeśli masz pytania, na miejscu pracuje numizmatyk z wieloletnim doświadczeniem. Pomoże Ci zarówno w rozwoju kolekcji jak i sprzedaży poszczególnych egzemplarzy.


Nasza lokalizacja w Toruniu